Kā nokļūt

Likteņdārzs tiek īstenots Koknesē adresē:

„Likteņdārzs”, Kokneses pagasts, Kokneses novads, LV-5113.

Likteņdārzs atrodas uz pussalas, un ar sauszemi to savieno uzbērts ceļš. Aicinām katru iegriezties Likteņdārzā, atstāt automašīnu stāvvietā un izstaigāt salu.

Koknese atrodas 100 km no Rīgas, šosejas A6 malā. Kokneses pagastā, Daugavas pusē, ir ceļa norāde uz brūnā fona "Likteņdārzs 1 km".

No Rīgas ērti nokļūt Koknesē gan ar vilcienu un autobusu, gan ar personīgo auto, ceļā pavadot ne vairāk kā pusotru stundu.

Autobusu kustības saraksts - šeit.

Vilcienu kustības saraksts - šeit.

Braucot uz Likteņdārzu, aicinām apmeklēt arī citas interesantas vietas Kokneses apkārtnē. Informācija par naktsmītnēm, ēšanas vietām un citām brīvā laika pavadīšanas iespējām - šeit.

Par organizētām ekskursijām no Rīgas uz Kokneses pusi interesēties SIA "Skaisto skatu aģentūra", tālr. 6722 1767, www.skaistieskati.lv.

Vilis Vītols, Kokneses fonda dibinātājs

Mums neiet viegli šodien, bet mēs neatlaidīgi un neatgriezeniski turpināsim celt Likteņdārzu - ar jūsu palīdzību. Centīsimies to nobeigt kā dāvanu Latvijai 100 gadu jubilejā. Ja tas arī mums neizdotos laikā, nebēdāsimies. Rīgas Pētera baznīcu līdz torņa nobeigšanai cēla 282 gadus. Mums noteikti izdosies ātrāk.

Sandra Kalniete, Kokneses fonda padomes locekle Beidzot pagātne atkal pieder mums, un tā ir mūsu spēka avots. Tāpēc top Likteņdārzs - piemiņas vieta visiem tiem latviešiem, kas cietuši totalitāro režīmu dēļ. Tas būs Latvijas Likteņdārzs, kur pulcēsies pasaulē izkliedētās latviešu dvēseles un pagātne tiksies ar nākotni. Likteņdārza radīšanā var piedalīties katrs, kas ar savu darbu vai ziedojumu, iestādītu koku un atnestu akmeni vēlas pieminēt nevainīgi cietušos.

LIKTEŅDĀRZA KARTE

Atbalstītāji: