ATBALSTI

MATERIĀLI, PAKALPOJUMI
 
Likteņdārzu var atbalstīt, ziedojot savus pakalpojumus un nepieciešamos materiālus. Privātpersonu un uzņēmumu saraksts, kas ziedojuši savus pakalpojumus un palīdzējuši Likteņdārza tapšanā ar materiāliem, skatāms šeit.  
Katru gadu atbilstoši tiem būvniecības darbiem, kas notiek Likteņdārzā, ir iespēja atbalstīt dārza tapšanu, ziedojot nepieciešamos materiālus.
 
Šobrīd Likteņdārzam ir nepieciešami šādi materiāli:
 
   1. ostas piestātnes norāde - 2 eksemplāri;
    2. videonovērošanas kameras – 2 eksemplāri;
   3. jūras konteiners materiālu glabāšanai (var būt lietots);
   4. ieejas barjeras – 2 (paceļamas, nolaižama, lai nevar iebraukt ar vieglo automašīnu Likteņdārzā);
 
  5. elektriskais ģenerators (10 kilovatu);;
   6. ūdens sūknis ar iekšdedzes dzinēju;
   7. traktors komunālo darbu veikšanai;
   8. ceļazīmes apmeklētāju autostāvvietai.
 
Ja Jums ir iespēja ziedot savu pakalpojumu vai kādu no nepieciešamajiem materiāliem, lūdzam zvanīt Likteņdārza tehniskajam direktoram Jānim Bergmanim pa tālruni 2654 3015.
 

CITAS IESPĒJAS

Vilis Vītols, Kokneses fonda dibinātājs

Mums neiet viegli šodien, bet mēs neatlaidīgi un neatgriezeniski turpināsim celt Likteņdārzu - ar jūsu palīdzību. Centīsimies to nobeigt kā dāvanu Latvijai 100 gadu jubilejā. Ja tas arī mums neizdotos laikā, nebēdāsimies. Rīgas Pētera baznīcu līdz torņa nobeigšanai cēla 282 gadus. Mums noteikti izdosies ātrāk.

R. Strīpnieks, "Latvijas valsts meži" valdes pr. Pagājušais gadsimts Latvijai atņēmis vairākus simtus tūkstošu cilvēku – mēs esam pieņēmuši šo faktu, tomēr neesam aizmirsuši. Mēs Latvijas valsts mežos lepojamies ar iespēju atbalstīt Likteņdārza tapšanu, uzskatot - reiz pārdzīvotajā smelto spēku ir jānodod nākamajām paaudzēm.

LIKTEŅDĀRZA KARTE

Atbalstītāji: